3. Fahri - Haziri

                      FOTO ALBUMI I FAHRI - HAZIRIT


                 


                         
                         
                          
                          
                          
                         
                          
                           
                           
                           
                           
                           

Kommentare zu dieser Seite:
Kommentar von Fahri-haziri( sahitihotmail.de ), 25.06.2013 um 08:53 (UTC):
O Flm-o Bek-selmani.po mundohemi sa po mujm.na pi jav bojm hyzmetin qysh duhet e kta e kan per detyr me na tregu se shka ka ne ta.Por edhe fat po duhet me pas ne ket sport.siq e din edhe vet.Pershendetje ty dhe tan stafin tan.nga un.persh.

Kommentar von Bekim Selmani( Bekim.selmaniKosova-dunek.de ), 24.06.2013 um 21:55 (UTC):
Pershendetje Fahri, po shifet qe po punon per te ardhmen hobin ja paske nis me trashigu.E paske rregullu super vendin edhe pellumbat kokan per merak, te uroj shum fat ne falturum, Tung Bekimi

Kommentar von Fahri-haziri( sahitihotmail.de ), 21.06.2013 um 13:39 (UTC):
O fLM shoku kryetar i shoqates te mbar.neper pika e neper bolluta edhe dynekat ti baj kuta?Ti boj kuta e ti boj xhylija-kshtu vepron ne klubin -VLLADIKA-VETEM Fahria...hahhah Pershendetje sportive-jo negative nga un ne te djith juu.klm

Kommentar von:15.06.2013 um 19:33 (UTC)
shoqata-e-dynekave
shoqata-e-dynekave
Offline

Pershendetje ooo shoku Arkatar i klubit te mir njohur vlladika qe i qoj dynekat neper pika hahah Shum mir ju ke rregullu qymezin edhe pllumat xix shum te mir ishalla ke fat ashtu si qe deshiron ti klmKommentar zu dieser Seite hinzufügen:
Ihr Name:
Ihre E-Mail-Adresse:
Ihre Homepage:
Ihre Nachricht: