1. Arsim - Aliu

  •                        PLLUMAT E ARSIMIT


                                

  •               
                 

                       
                       


                        
                       
                       

                       

                       
                        
                        
                       
                              

                                                                  VIDEO


                             
 
Gefällt mir ·  ·  · vor 9 Minuten in der Nähe von Düren · 
 

Kommentare zu dieser Seite:
Kommentar von Arsim_Suhodolli( klubi_vlladikahotmail.de ), 23.06.2013 um 21:34 (UTC):
FLM Bekim shum per koment po mir mir jav kam rregullu si ne hotelpremaja:D Por edhe ti ju kishe rregullu fantazi qymezin edhe pllumat i kishe prefekt te deshiroj suksese sa me te mira ne gara

Kommentar von Bekim Selmani( Bekim.selmaniKosova-dunek.de ), 12.06.2013 um 21:54 (UTC):
OOO, Arsim urime se perfekt e paske rregulle,edhe pellumbat kokan shum shum te fort te deshiroj knaqsi ne shumimin dhe fluturimen e tyre, klm tung.

Kommentar von cima( ), 22.04.2013 um 19:26 (UTC):
ooo flm shoku Arkatar per komet te uroj edhe um suksese sa me te mira dhe pun te mbar me ket sport te mrekullueshem

Kommentar von Fahri-haziri( sahitihotmail.de ), 28.02.2013 um 19:11 (UTC):
Tung Cim perhaj kafazi i ri e paske ndreq qe ska ma si ma mir.edhe pellumbat perfekt.vetem te deshiroj shum suksese dhe fat.nga un.F:H

Kommentar von Arsim_Aliu( klubi_vlladikahotmail.de ), 29.01.2013 um 20:58 (UTC):
Flm shum per koment Zotri Isa Ismajli te pershendes ty dhe te gjith antaret e shoqates te mirnjohur Dardania ne Zvicerr.

Kommentar von Shoqata Dardania( shoqata_dardaniabluewin.ch ), 09.01.2013 um 00:14 (UTC):
Shoqata Dardania Pëllumb Akrobatik i Kosovës nga Zvicrra
Uron antarin e klubit Vlladika nga Gjermania pikrisht përshëndesim Arsim Aliun që zuri vendin e parë me 138,metra.
Urimin në emër të Shoqatës e përcjell kryetari Isa Ismajli.

Kommentar von perpa _ferizaj( ), 10.04.2011 um 09:52 (UTC):
Arsim gjyna milan kta shapiona mshel keta dojn mu sjell krejt eti pi man ne mrezh veq sukses ne shumim ishalla te shtohen .

Kommentar von:25.02.2011 um 21:58 (UTC)
shoqata-e-dynekave
shoqata-e-dynekave
Offline

Flm Perparim ju deshiroj edhe un suksese ne ket vit

Kommentar von perpa _ferizaj( ), 25.02.2011 um 21:20 (UTC):
o Arsim urime kjo faqe ekomentav edhe shum suksese ju uroj kultivusve te dynakav te antarve klubit vlladika per 2011 eme gjith te miraKommentar zu dieser Seite hinzufügen:
Ihr Name:
Ihre E-Mail-Adresse:
Ihre Homepage:
Ihre Nachricht: