Ahengu 2013

                         AHENGU I KLUBIT "LlADIKA" 2013


     


       


               


      
      
       
       
       
       
       
       
       
              
        
        
       
        
         
         
        
         
         
        

       
        
        

     


        
       
        
        
        
        
        
        
        

       


         
         
                         

Kommentare zu dieser Seite:
Kommentar von Fahri Hazir( ), 14.02.2014 um 18:29 (UTC):
Pik se pari deshta t ashfrytezoj rastin dhe tju pershendes.Ky klub asht i rregullt i sinqert dhe i drejt tek ne ska dalime fetare as nacionale ne jemi nji edhe ket sport e adhurojm me zemer eshpirt.aj qe mirret sinqerisht me ket sport edin ma se miri.une kesh desht te ju shprehi fatin dhe suksesin ne ket drejtim.te gjidh kolitivuesve an e mban boten.ju pershendes zemersisht.

Kommentar von Autoktoni( ), 05.02.2014 um 18:03 (UTC):
Vallhi po ju tham me te vertet per gjermani ma te mir se ju ska keni respektin tim ju pershendesssss

Kommentar von KEMA( ), 11.01.2014 um 11:30 (UTC):
ju ngjat jeta stafin lladika jeni me te miret ska shka e diskutojm vetem si ju e qojm ket sport perpara.pe dalime.respekte.korektesi.drejtesi.ju lumt.e ata qe se kuptuan hala ket sport le te shkojn ne :SKIJIM:lete zavyten ne akkull.ju pershendes jeni(1)klm

Kommentar von jetmiri( jetmirhotmail.de ), 28.12.2013 um 17:40 (UTC):
ju pershendes klubi vlladika jeni me te miret e diaspores vetem me drejtesi vazhdomi

Kommentar von Kimi( Bashkimkacikhotmail.de ), 25.12.2013 um 16:16 (UTC):
Me se pari e preschendes kampionin e keti viti Fehmi Tahirin edhe te gjith pellumbajtesit e races (Vendore kosovare (dynek) qe esht i njoftur ne ter boten si DYNEKU KOSOVAR pa marr parasysh qfar nacionaliteti i permbahen ata i permbahen ! Posaqerisht i pershedes edhe klubet tjera ne gjermani . Kaloni mir Kimi

Kommentar von FehmiTahiri( florent2003hotmail.de ), 23.12.2013 um 18:39 (UTC):
Pershendetje te gjith antarve te klubit vlladika ju uroj sukses te gjithve ne vitn 2014 dhe te tregoni sa me shum edhe me mir se ne ket vit suksese posaqerisht dua te shtoj edhe pak fjalky vit qe shkoj 2013 klubi vlladika i respekton te gjith ? PO jo kta njerz qe garojn pai pa kerkush e thojn ka siell pllumi 140-150 qysh ja kan nis tjetrin vit kan me hi edhe 240 ne KLUBIN VLLADIKA jan antart te sinqert dhe te drejt kan rrespekt per njani tjetrin dhe nuk munet ne klubin vlladika me hi pllum per pa siell edhe ata me siell mirrrrr per sa te man kupen vonder pokal ARSIM ALIJA une tjeter person nuk njoh qe ka shti pllum ma nalt se qito metra rrespekt per gjith klubin vlladika edhe nje her pershendetje te gjithve URIME FESTAT shendet lumturi e hare tunggggggggg

Kommentar von:22.12.2013 um 22:39 (UTC)
shoqata-e-dynekave
shoqata-e-dynekave
Offline

Hajde gezuar per te gjith antaret dhe vizitoret e web faqes vlladika. Fat dhe lumturi ne gjdo hap te jetes per te gjith Urime edhe nje her Fehmi Tahiri dhe Skender HyseniKommentar zu dieser Seite hinzufügen:
Ihr Name:
Ihre E-Mail-Adresse:
Ihre Homepage:
Ihre Nachricht: